Darmowa dostawa od 500zł

Wsparcie i odpowiedzi na pytania: tel.  661-238-555

Kreatywny Sklep dla Plastyków ENPAP to miejsce dla wyjątkowych Klientów, którzy szukają inspiracji dla swoich pasji i zainteresowań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór galanterii papierniczej zarówno dla profesjonalnych drukarni jak i dla amatorów kreatywnego tworzenia papierowych dzieł. Produkujemy zestawy papieru do origami, quillingu, białe i kolorowe bloki techniczne w różnych formatach od A4 do A2. Konfekcjonujemy papier ozdobny i koperty ozdobne.

Według własnego pomysłu i projektu stworzyliśmy i produkujemy „Puzzle dwustronne – kolorowanka edukacyjna” w dużym formacie 65 x 96 cm do kolorowania, oraz w wariancie do samodzielnego stworzenia kreatywnych puzzli. Najnowszym naszym produktem są kształty z płyty MDF. Mamy w ofercie kształty na różne okazje – Boże Narodzenie, Wielkanoc, Halloween, Walentynki, oraz mnóstwo innych niepowtarzalnych wzorów o zróżnicowanej tematyce, które można zdobić dowolnymi technikami.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły są produkowane z Polsce, zarówno bezpośrednio przez naszych pracowników jak też firmy z nami współpracujące. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe, ciekawe produkty. Podążamy za najnowszymi trendami, kreujemy nowe zastosowania papieru oraz innych dostępnych materiałów. Wysoki poziom obsługi Klienta i unikalność oferowanych produktów, to główne cechy naszej firmy, która postawiła na jakość świadczonych usług.

Ufamy, że nasze indywidualne podejście do Klienta i dotychczasowe, bogate doświadczenie, w branży papierniczej, pozwolą nam zaspokoić Państwa oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient miał dostęp do pełnej informacji o produkcie, oraz aby w pełnym komforcie podejmował decyzję o zakupie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta Klientów. Życzymy udanych zakupów. Zespół Kreatywnego Sklepu dla Plastyków

Płatności błyskawiczne

Zadaj pytanie

800 znaków pozostało

Dane kontaktowe

  tel. 661-238-555 

  monika@enpap.pl
  Sobiekursk 24 A
05-480 Karczew